Sale
2016 Nowy styl adidas Buty ZX Flux K White S81421

2016 Nowy styl adidas Buty ZX Flux K White S81421

Kod produktu: 50181757
Dostępność: W magazynie
PLN275.00 PLN218.45
Ilość:  

Dostępne opcje


* Size:

ZX Flux to wynik konieczności, jakie niesie za sobą tempo rozwoju obecnego rynku sneakersów. Rozkwit technologiczny pozwolił marce adidas na stworzenie kolejnego, godnego uwagi modelu w serii ZX, który w pełni zadowoli gust wymagającego klienta.

Przy nowym modelu marka adidas wykorzystała swoje bogate archiwa trzymane pod kluczem w centrali firmy. Inspiracją dla ZX Flux był jeden z najbardziej kultowych modeli marki z trzema paskami - ZX8000.

Debiutujący pod koniec lat 80', ZX8000 to profesjonalny but biegowy, który dzięki użytym technologiom, m.in. systemie amortyzacji Torsion, zdobył sympatię wielu sportowców. System ten działa przede wszystkim na śródstopie użytkownika.

Kontynuując linię ZX w nowoczesnym wydaniu, adidas przearanżował model ZX8000, przy jednoczesnym zachowaniu jego najważniejszych cech oraz zaadoptowaniu go do współczesnych norm pod kątem technologii jak i designu.

Rezultatem owej aktywności jest but, którego wygląd oraz użyte technologie zostały sprowadzone do minimum, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości i wygody. Cholewka, wykonana w całości bezszwowo, zapewni komfortowe dopasowanie się do stopy. Panel z tyłu buta odpowiednią stabilizację pięty, natomiast nawiązująca do modelu ZX8000 podeszwa z systemem amortyzacji Torsion - ochronę przed wstrząsami.

adidas ZX Flux dzięki swojej prostocie, minimalistycznemu, sportowemu wyglądowi jak i świetnej wygodzie zyskał ogromną popularność i sympatię całej rzeszy miłośników sneakersów. Co sezon, marka adidas raczy nas potężną ilością wydań tego modelu, w rozmaitych wariantach kolorystycznych oraz materiałowych.